Vánoční besídka 13. 12. Vrak bar Jihlava

Zimění, Japonsko, Maraton kolem Čeřínku, Masopust v Meziříčku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra
Site Admin
Příspěvky: 134
Registrován: 25 črc 2004, 11:19
Bydliště: Komenského 30, 586 01 Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Vánoční besídka 13. 12. Vrak bar Jihlava

Příspěvek od Ondra » 15 pro 2008, 01:05

Píšu jenom, co jsem sám zažil:
Přišel jsem z chystání koncertu Nezmarů pozdě, musel jsem zavolat Páje přes okno kvůli otevření, protože se do klubu prý scházeli klienti, tak jsme byli pak radši celou dobu pěkně pod zámkem.
Sešli se (24):
Anetka, Anička, Colombo, Filípek, Hanča, Hanka, Ivanka, Jáchym, Jirka, Kislík, Mach, Marcela, Maťa, Matěj, Míša, Obi, Ondra, Pája, Prdík, Romanka, Terka Ferda, Terka láska na stolech, Vlastička, Yetti

Usnášení valné hromady jsem propásl, stihl jsem kus jelítka a buchet, výborný bílý raffaelomyšky od Terky, nekonečnej fotbálek, vykrajování jablek na minisvícínky, čtyři zobáky - Lucie, Machovo vybalování muzejní rohozňácký krabice, koledy. Pak jsme s Jirkou a Matějem utekli do Mahlera zpívat koledy a uklízet židle, vrátili jsme se před devátou a ještě blbli - sedání v kolečku, Ram-se-se, honička, bitky a letecká škola dětí. V půl desátý jsme mírně uklidili a všichni odjeli k domovu, foukal docela vítr. Tvrdé jádro Jirka, Colombo a Ondra pokračují v tour de hospoda, v Géčku hrajem Švábí salát a potkává nás Terka láska na stolech a Colombova promiskuitní spolužačka, Jirka vyráží domů a my s Colombem pokračujem v procházení dalších čtyřech hospod, ale nikoho známýho už nepotkáváme, tak se cvičíme v oblíbené hospodské kratochvíli - táckovaný. Colombo spí u nás a po nedělním obědě vyráží domů do Jersína rozvážet po zahradě mulčovací kůru...

Uživatelský avatar
Matěj
Příspěvky: 123
Registrován: 19 říj 2004, 22:39
Bydliště: Srázná 12, 586 01 JIHLAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční besídka 13. 12. Vrak bar Jihlava

Příspěvek od Matěj » 16 pro 2008, 00:19

Zrovna mi vrtalo hlavou, zda dopadne ten zápis co domlouval Mach s Prdíkem... já bych, než to zapomenu, měl dát dohromady usnesení černé na bílém. Zatím to tam některé nápady zaznívaly jen jako výkřiky do tmy.

Jinak jsem měl z toho večera dobrý pocit. Až mě zarazilo to číslo 24 - to je přece třetina tábora!!!

Stejně mi ale přes všechny boje a dohady o délku a kapacitu tábora nejzajímavější příde nápad uskutečnit po letech akční mládežňáckou akci na pololetky!!! Pojede někdo kromě Terky? (Kokosový myši jsem pojistil!)
Matěj

Odpovědět